NASZ ZESPÓŁ

Zadzwoń do nas

606 971 371

Godziny pracy

PN.-PT.: 9.00 – 20.00

Adres

Mińsk Mazowiecki ul. Nowy Świat 67

lek.dent. Anna Komoda

Nazywam się Anna Komoda, jestem absolwentką Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie od czerwca 2004 roku.

Od 2004 roku, specjalizuję się zwłaszcza w stomatologii dziecięcej oraz stomatologii zachowawczej dorosłej z wykorzystaniem podtlenku azotu (gaz rozweselający ).

Jako lekarz z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi kładę szczególny nacisk na budowanie zaufania, bezpieczeństwa i więzi z małym pacjentem oraz jego rodzicami. Jako mama dwóch synków, wiem jak ważne jest powierzenie zdrowia dzieci we właściwe ręce, dlatego staram się zawsze podchodzić do swojej pracy bardzo profesjonalnie.

Wolny czas lubię spędzać z rodziną, chodzić na spacery z psem. Relaks daje mi zawsze dobra książka i praca w ogrodzie. Wspólną rodzinną pasją są podróże do Włoch.

lek.dent. Olha Poltorak

Nazywam się  Olha Poltorak w Dental Clinic Nowy Świat  wykonuje zabiegi w ramach stomatologii zachowawczej ( w tym leczenie kanałowe pod mikroskopem) oraz protetyki (licówki, mosty, korony, protezy).

Przyjmuje pacjentów również w języku angielskim.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach. Jestem na bieżąco z nowoczesnymi metodami leczenia.

Stomatologia to moja pasja.  Cenię sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Kładę największy nacisk na dokładność i estetykę wykonywanych zabiegów.

lek.dent. Kamil Rogatko

Moja  przygoda z medycyną zaczęła się od ukończenia z wyróżnieniem Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2017 roku. Po odbyciu rocznego stażu, rozpocząłem specjalizację  w zakresie chirurgii stomatologicznej w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii Stomatologicznego Centrum Klinicznego. Stale podnoszę swoje umiejętności na licznych krajowych i międzynarodowych zjazdach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej (PTCHSiST). Pacjenta traktuje w sposób holistyczny, skupiając się na rozszerzonej diagnostyce i bezbolesnym leczeniu.

Prywatnie jestem miłośnikiem nowych technologii. Wolny czas spędzam w sposób aktywny na rowerze lub grając w tenisa.

lek.dent. Agata Bielecka

 

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od samego początku związana jestem z ortodoncją. W kręgu zainteresowań na pierwszym miejscu znajduje się estetyczne leczenie ortodontyczne nakładkami INVISALIGN oraz estetyka twarzy, w których nieustannie pogłębiam swoją wiedzę.

lek.dent. Amarildo (Amaro) Abazaj

 

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbyłem w szpitalu klinicznym Dzieciątka Jezus na Lindleya w Warszawie. W swojej praktyce wykonuje przede wszystkim zabiegi z stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, protetyki stomatologicznej. W codziennej pracy oprócz precyzji i staranności, gwarantujących jakość wykonanych prac, ważne jest dla mnie indywidualne podejście do Pacjenta oraz stworzenie przyjaznej atmosfery, tak by współpraca z Pacjentem opierała się na wzajemnym zaufaniu a wizyty w gabinecie stały się przyjemnością.

lek.dent. Anna Pastuszko

 

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w protetyce stomatologicznej, a w szczególności w kompleksowych odbudowach zgryzu. Współpraca z profesjonalnym laboratorium techniki dentystycznej pozwala mi projektować pacjentom nowe, piękne uśmiechy w oparciu o nowoczesne, małoinwazyjne rozwiązania. W codziennej pracy zajmuję się również chirurgią stomatologiczną, która jest moją pasją. Podczas stresujących zabiegów dbam o komfort i przyjazną atmosferę w gabinecie. Połączenie protetyki i chirurgii pozwala mi zaplanować leczenie w sposób kompleksowy. Prywatnie jestem pasjonatką podróży małych i dużych oraz cukiernictwa.

Zadzwoń:

tel:  606 971 371

Godziny pracy:

PN.-PT.: 9.00 – 20.00

Nasza Lokalizacja:

Mińsk Mazowiecki ul. Nowy Świat 67

Call Now Button